Peeling

Peeling z kwasami AHA

Peeling Densimetry 360°

Polecany do oczyszczania każdego rodzaju skóry głowy. Preparat zawiera mikrosferowe drobinki, które usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia środowiskowe.

Wprowadź do swojego salonu

Uzupełnij krótki formularz kontaktowy, aby nasz przedstawiciel skontaktował
się z tobą i przedstawił ci naszą ofertę.

Produkt polecany do:

.

  • każdego schorzenia i rodzaju skóry jako preparat przygotowujący i zwiększający wchłanianie składników aktywnych z preparatów w ampułkach, masek i innych.
  • woski jojoba
  • kwasy owocowe AHA
  • ekstrakt z ananasa
  • ekstrakty z winorośli właściwej
  • ekstrakt z męczennicy wielkiej

Produkt jest wzbogacony w kwasy owocowe AHA, złuszczające uszkodzone komórki. W ten sposób umożliwiamy dotlenianie nowych zdrowych komórek oraz udrożnienie porów skórnych i eliminację grudek łojowych. Produkt przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych i umożliwia głęboką penetrację składników. Peeling posiada lekko kwasowe pH = 5,0 , czego efektem jest dokładne oczyszczenie i utrzymanie nawilżenia.

W skład produktu wchodzą również ekstrakty z winorośli właściwej, męczennicy wielkiej oraz ananasa. Kompleks tych ekstraktów działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo. Wszystkie te właściwości są niezbędne do ochrony skóry po procesach złuszczających Natomiast zawartość wosków jojoba zapewnia utrzymanie optymalnej hydratacji bariery lipidowej naskórka..

Sposób aplikacji produktu

Nakładać niewielką ilość na suchą skórę głowy i delikatnie masować przez 10 minut.

Dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować dwa razy w tygodniu przez okres trzech tygodni. Następnie profilaktycznie raz w tygodniu lub rzadziej.

KOSMETYKI DERMOTRYCHOLOGICZNE

Poznaj rekomendowane
produkty dla najpopularniejszych
schorzeń trychologicznych

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij krótki formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuję się z tobą, aby przedstawi ci naszą ofertę.

TOP