Therapy

Szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry głowy

Szampon Therapy

Szampon dedykowany do szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry głowy. Łagodzi podrażnienia, uczucie swędzenia i pieczenia dzięki właściwościom kojącym rumianku.

Wprowadź do swojego salonu

Uzupełnij krótki formularz kontaktowy, aby nasz przedstawiciel skontaktował
się z tobą i przedstawił ci naszą ofertę.

Produkt polecany na:

.

  • swędzenie
  • pieczenie
  • zaczerwienienie
  • ciemieniuchę
  • atopowe zapalenie skóry
  • wrażliwą skórę głowy
  • alantoina
  • ekstrakt z dzikiego rumianku
  • ekstrakt ze słodkich migdałów

Szampon dedykowany do szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry głowy. Łagodzi podrażnienia, uczucie swędzenia i pieczenia dzięki właściwościom kojącym rumianku. Macerat uzyskany z dzikiego rumianku działa również antyseptycznie oraz równoważy florę bakteryjną skóry głowy, uzyskując dzięki temu redukcję rumienia.

Szampon zawiera ekstrakt ze słodkich migdałów, który odżywia i chroni wrażliwą i trudną w pielęgnacji skórę głowy. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu skóra przestaje się łuszczyć, rozpoczynają się procesy regeneracyjne i znikają stany zapalne spowodowane zakażeniem bakteryjnym podczas drapania.

Ważnym składnikiem w produktach do pielęgnacji skóry wrażliwej jest alantoina. Alantoina pełni funkcję biofilmu i odpowiada za utrzymanie właściwej hydratacji warstwy rogowej. Ponadto redukuje rumień i wspomaga gojenie skóry głowy. Prawidło funkcjonujący płaszcz hydrolipidowy gwarantuje skuteczną barierę przed bakteriami i wpływem czynników zewnętrznych. Szampon może być przeznaczony do częstego stosowania. Jego systematyczne stosowanie zapewnia skórze komfort w funkcjonowaniu. W efekcie synergia czynników aktywnych pozostawia skórę wyciszoną i pozbawioną napięcia, a włosy uzyskują blask i jedwabisty dotyk.

Sposób aplikacji produktu

Umyć włosy szamponem. Dokładnie spłukać. Zaaplikować szampon ponownie.

Pozostawić na 5-10 minut. Spłukać.

Szampon nie zawiera parabenów, silikonów, sulfatydów.

KOSMETYKI DERMOTRYCHOLOGICZNE

Poznaj rekomendowane
produkty dla najpopularniejszych
schorzeń trychologicznych

Zapytaj o ofertę

Uzupełnij krótki formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuję się z tobą, aby przedstawi ci naszą ofertę.

TOP